Ona ma na imię Żądza

Zestaw weekendowy skomponowany przez stylistkę i modową terrorystkę Novvik Novvikowską (fotka u góry) będzie idealny dla skromnych.... Hmmm... jestem skromna czy nieskromna? W co by się tu ubrać.... Hej Novvika, mam nadzieję, że będziesz i przegadamy ten temat ;)
Zaraz idę wyrywać Andrzejki, ale zanim to nastąpi wrzucam zapowiedź sobotniej nocy. Pierwsza noc grudnia będzie dla mnie, hmmm... Żądzą gorącą mającą pragnienia żądło rozgrzane jak... modlitwa do Pana Boga o deszcz w czasie suszy... jak dom błagający o okna i drzwi... jak dotyk tęskniący za  pieszczoty skórą? Wtf? Uau, budzą się we mnie zwierzęce instynkty i dziwne poetyckie zrywy. Zostanę dziwką poetką świeżo upieczoną metafory suką... YEAH! ;) A to wszystko przez Artura Korycińskiego, który szykuje małą, niegrzeczną imprezę na warszawskiej Ochocie. Mam nadzieję, że okaże się wielka i się tam spotkamy i popstrykamy wyuzdane fotki żeby mieć z nich tu podnietę, pamiątkę, polewę i dowody na to, że jesteśmy pełnymi seksu pozytywnymi zbokami :) 

Na imprezie zagra między innymi KIM, której zrobiłam impresję z Dni Otwartych Sztuki w Znajomi Znajomych:


Obrazami lokal przyozdobi jedyna i niepowtarzalna Aga Szwengier aka Naughty Girl ;)a to notka z imprezy:
"Willa na Barskiej 29 to miejsce otoczone kultem nie tylko ze względu na szereg goszczących tam nieregularnie bardzo specjalnych imprez artystyczno-muzycznych; to także wyjątkowe dzieło architektury, pełne zaskakujących rozwiązań, sekretnych przejść i zakamarków, zmieniające się do niepoznaki w zależności od aranżacji. 1 grudnia ściany ozdobione zostaną obrazami Agi Szwengier - artystki niejednoznacznej, płynnie przechodzącej od pozornej dosłowności w uruchamiające wyobraźnię symboliczne niedomówienia. Prace Agi emanują zmysłowością - i chcielibyśmy, aby także wypełniająca tę noc muzyka była uosobieniem kobiecości i pełna erotyzmu w najlepszym guście.

Główną gwiazdą będzie tym razem pochodząca z Barcelony, ale obecnie mieszkająca w Berlinie Georgina Fernandez, czyli DJ Baby G. Doświadczona DJka i producentka obecna jest na europejskiej scenie od lat 90. w swoich setach z maestrią kładąca pomost między disco, house i minimalistyczną elektroniką. W duecie z brytyjskim weteranem, Pete Herbertem, kładła podwaliny pod eksplozję nu disco jako duet L.S.B., wydając serię płyt dla m.in. Eskimo, Skylax czy Rekids. Ostatnimi laty rozwija swój nieco mocniejszy, elektroniczny projekt Dance Disorder dla berlińskiego BPitch Control. Jej produkcje można znaleźć w setach tak uznanych sław jak DJ Harvey, Greg Wilson, Erol Alkan, Luciano, Radio Slave, Ellen Alien czy Damian Lazarus, ale Baby G sama jest bez wątpienia wybitną DJką, o czym niezawodnie będzie dane się nam przekonać w Willi.

Uroczego gościa wspierać będą jedna z najlepszych przedstawicielek warszawskiej sceny, obdarzona nienagannymi umiejętnościami i wyjątkowo wyrafinowaną selekcją KIM, oraz gospodarze wieczoru - Artur 8 i Jedynak. Zapraszamy na Barską na noc sensualnych przyjemności!

ZAPRASZAMY NA DARMOWEGO DRINKA W GODZINACH 23.00-00.00 !
Line up :
Baby G - B Pitch / Berlin
Kim - Me.Ne.Le / Warszawa
Gospodarze : Jedynak & Artur 8 / Lovecats / Warszawa

Wjazd : od 23.00 - 15zl
do 23.00 - 10zl"

to CU!

xxx

subskrybujcie mnieee i czytajcie, kocham Was! I Twoją matkę też ;) ----------------------------------------->>>>>>>>>>>

Komentarze

Popularne posty