Dni Otwarte Sztuki

Olin Gutowski robi murale
Marta Czyż - druga ogarniaczka
Kasia Chętnik i jej instalacja "Więzi"
Dorota
fragment instalacji "Tiramisu" Konrada Zduniaka

Olin Gutowski i jego mural "Węgorze" w tle

Dorota

Dorota Tomaszewska - manago ogarnia całość


mua


 
fragment instalacji "Tiramisu" Konrada Zduniaka

Niedzielne pstrykanie w Znajomi Znajomych podczas Dni Otwartych Sztuki. Było baaardzo przyjemnie. Dwie instalacje będą jeszcze raz w czwartek. http://www.facebook.com/ZnajomiZnajomychDniOtwarteSztuki . Oto co twórcy piszą o tej imprezie:

„Dni Otwarte Sztuki” to cykliczna prezentacja prac młodych artystów odbywająca się przez cały jeden dzień, w soboty, co trzy tygodnie w warszawskiej klubokawiarni „Znajomi Znajomych”. Artyści wyłaniani drogą konkursową oraz przez organizatorów mogą podczas „Dni sztuki” stworzyć na miejscu lub zaprezentować swoją twórczość. Powstałe prace pozostaną na miejscu przez kolejne trzy tygodnie, do następnej edycji, tworząc w ten sposób otwarta galerię sztuki. Każda edycja będzie opatrzona nowym tematem, do którego będą odnosić się artyści. Pierwsza odsłona projektu będzie połączona z inauguracją otwarcia ogródka klubokawiarni, który będzie otwarty przez cały okres letni i równocześnie będzie to okres trwania „Otwartych Dni Sztuki”.Realizacja projektu „Dni otwartych sztuki” ma na celu stworzenia miejsca, które w bardziej otwarty sposób niż klasyczna galeria sztuki umożliwia realizację różnych pomysłów z wielu zakresów twórczości artystycznej, powodując też silną integrację nie tylko artystów między sobą, ale także z liczną publicznością odwiedzającą klubokawiarnię „Znajomi Znajomych”. „Dni otwarte sztuki” są zatem czymś więcej niż wystawa i czymś więcej niż spektakl. Projekt nie zamyka się w żadnych ramach umożliwiając artyście trwanie jego dzieła w czasie lub dając mu przestrzeń do jego stworzenia.


Chcesz się zaprezentować szerszej publiczności? Masz ciekawy pomysł jednodniową akcję artystyczną, wystawę, performance, instalację, ale nie masz jej gdzie pokazać lub wykonać?

Komentarze

Popularne posty