Nut Cane - Bloodred


Kiedy Marek ze mną mieszkał dużo balowaliśmy, ale stworzył też wtedy kilkanaście fascynujących kawałków. Do jednego udało nam się zrobić teledysk, którego jednak nie byliśmy do końca pewni i wideo wylądowało w mrocznym zakamarku mojego komputera. Ostatnio, robiąc porządki, odgrzebałam je i obejrzałam z sentymentem.

Nietypowy teledysk jest dziełem legendarnego reżysera teledysków - Andrzeja Wąsika, współtwórcy festiwalu teledysków Yach (a także naszego projektu "Klipomaniaatakuje!"), który ma na swoim koncie klipy dla takich zespołów jak Kora, Fisz, Varius Manx, Loko Star czy Katarzyna Groniec. Klip z założenia miał być prosty, wręcz powściągliwy - jako przeciwwaga do utworu.

Producentem klipu jest Solonia City.

Wtedy zmieszanie, a dziś duma i radość..... i żal, że tak bezsensownie dostarczaliśmy sobie problemów tam, gdzie ich nie było... Nawet jeśli nasza sztuka do końca nas nie satysfakcjonuje, to należy ją i tak wypuszczać na "światło dzienne" i konfrontować z rzeczywistym odbiorcą, a nie swoim wyimaginowanym perfekcyjnym wewnętrznym obrazem, do którego każdy prawdziwy artysta i tak aspiruje przez całe życie. Takie jest moje zdanie. Kawałek świetny, klip też. Przesłanie oczywiste - love <3 ;) Tylko zobaczcie.

Marek - znany jako Nut Cane jest muzykiem i producentem zarazem. Grał w wielu formacjach, na wielu instrumentach - m.in. Quriozum, Diszobabaa, Miassma, Frutti di Mare, Bob Cowbell. Od 2012 rozwija własny projekt: Nut Cane's Neptune Nation.

Bloodred
all of the stars they wanto buy their way into heaven
and the rich sit with the good bitch right in the middle
just wanna get there oh so quick
hang themselves up high
in the starry universe blood red carpet's high
streched across her thighs the long white lines
the brain cells enjoy themselves, but you hardly ever talk
reminds me of the game in the heart of the sun
you dance, you trip, you burst into flames
gonna burn bright
buonasera
Blood red
Blood red

Komentarze

Popularne posty