Muzyka i moda: Kazimiernikejszyn i Polski LeńCo to jest - nowe, łąkowe i w polskim klimacie? Festiwal Kazimiernikejszyn! W zeszły weekend odbyła się pierwsza edycja festiwalu muzyki i rekreacji "Kazimiernikejszyn - wydarzenie bez spinki" w Kazimierzu Dolnym. 


Festiwal zorganizował Włodek Dembowski aka Paprodziad (wokalista Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November Project) wraz z Michałem Niewęgłowskim, dziennikarzem radia Kampus.

Były tysiące ofiar w postaci butów, które utonęły w błocie i ich właścicieli, którzy utonęli w... zachwycie :D Mimo rzęsistego deszczu pierwszego i drugiego dnia przez kazimierskie łąki, lasy, wąwozy i pola przewinęło się kilka tysięcy osób, a na scenie wybudowanej w okolicy Kamieniołomów pojawiły się gwiazdy polskiej muzyki rockowej budząc zachwyt i euforię.
Radość udzieliła się całemu miastu, które brało czynny udział w imprezie udzielając zniżek na hotele i posiłki.  Było radośnie, rodzinnie i swojsko. Woodstock pełną gębą i to do tego również w miasteczku. Tu piwo, tam ognisko, długie spacery, piosenki i pogawędki do rana - prawdziwe zbliżenie do natury i drugiego człowieka. Ostatniego dnia wyszło słońce i festiwal zakończył się ogólnym "w niebo wzięciem" i radosnym błogostanem. 
  Z okazji festiwalu powstała specjalna festiwalowa kolekcja modowa by Polski Leń pt. "Polski Leń bez spinki". Chodziło o stworzenie lekkiej, radosnej kolekcji w przystępnej cenie. I tak powstały bluzy i spodnie unisex po 150 zł za sztukę :) Zapraszam do kontaktu na fejsie - są jeszcze dostępne :)Organizatorzy odnieśli sukces i obiecują, że festiwal na stałę zagości na imprezowej mapie Polski. Trzymamy kciuki. :) 

foto: Kazimierz w Komie, Kazimiernikejszyn, Angelika NG 

Polubić nas już czas: Polski Leń :) - dziękujemy.

A tu Solonia City także jest.
Komentarze

Popularne posty