Uroda: Dream Dry - piękne włosy według Reachel Zoe

Idziesz na imprezę czy ważną uroczystość i masz ochotę błyszczeć pięknym łbem jak gwiazda filmowa?! No problemo. W Nowym Jorku jest na to odpowiedź. Salon fryzur, a dokładnie "bar" z fryzurami, a jeszcze dokładniej "blowout bar" czyli takie miejsce gdzie zrobią z Ciebie gwiazdę. 
Tutaj nie spotkasz fryzjera z nożyczkami ani nie poczujesz zapachu farby do włosów tylko ekipę stylistek i czysty luksus. Można się tu zrelaksować, poczuć gwiazdą i wyjść stąd królową. Stylistki potrafią zrobić wszystko z włosami - układanie, upinanie, lokowanie, falowanie, prostowanie, ulizywanie, rozczochrywanie, tarmoszenie i merdanie według katalogu lub na specjalnie Twoje zamówienie. 
Ja, żeby zdać najlepszą relację, wylądowałam oczywiście w najlepszym miejscu czyli Dream Dry - salonie którego współwłaścicielką jest ikona amerykańskiego stylu i szyku Reachel Zoe. Wraz z koleżanką Robin Moraetes, otworzyły ten bar najpierw w jednej lokalizacji rok temu, a w drugiej we wrześniu 2013. Obie mieszczą się na Manhattanie. 

Katalog fryzur masz tu na tablecie, w którym też masz internet i kilka czasopism.... W moim była Oprah Winfrey i nie wiem co jeszcze, bo wszystko trwało chwilę... A może to ten szampan...
Nie wiem co to za lakier mam we włosach, ale pachnie tak jak..... hmmmm..... lakier do paznokci Jennifer Lawrence w American Hustle:
Na koniec porozmawiałam sobie o życiu z Sonią - szefową stylistek Dream Dry..... Prawdziwa profesjonalistka i kobieta z pasją, a przede wszystkim kochająca mama. Nawet refleks z żyrandola zrobił jej koronę na głowie!
KONIEC
ktoś szampana?
natychmiast proszę grzecznie polubić mój https://www.facebook.com/SoloniaCity

Komentarze

Popularne posty