Muzyka: Tomek i jego niespodzianka

Czy jest taki ktoś, kto spędził lato w Warszawie i nie był wieczorem nad Wisłą? Jeśli tak to nie wie co stracił... ale wkrótce może się tego dowiedzieć..... ;)
W sumie nie wierzę, że taki ktoś jest.. ale tak w SUMIE, gdy szczerzej się zastanowię, to jest taki ktoś. Wyciągałam go kilkakrotnie lecz zaparł się jak osioł i nijak się nie dał namówić. Bardzo mi przykro, bo było tam świetnie.... 
Ale ten pan był tam non stop:
Tomek Bandyra lato spędził na Barce ponieważ jest technicznym klubu Powiększenie. To dzięki niemu i jego 3 kolegom wszystko brzmi jak powinno.

Najważniejsze jest dobre podejscie. "Przychodzę do pracy jak na imprezę, a nie na imprezę jak do pracy. Lubię bardzo to co robię i staram się robić to dobrze, bo sam lubię dobrze słuchać muzyki." - mówi Tomek gdy mu współczuję, że się nie wysypia. Tomek ma córeczkę i synka. Młodszy, Leopold skończył wczoraj roczek! Happy puppy! Starszą, Matyldę, od września Tomek odprowadza po pracy do szkoły! A jeszcze otworzył studio muzyczne! Hmm... A ja go spotykam zawsze gdy jestem w Powiększeniu lub latem na Barce... Jak on to robi/! Czyżby posiadł umiejętność teleportacji/bilokacji czy jak??

Ale do tematu. Niespodzianka. Jadę z Tomkiem jednym busem. Siedzimy, gadamy. Jest miło. ["Następny przystanek: Jezus upada po raz trzeci"] Nagle bach. Informacja dnia. Tego roku Tomek wpadł na wspaniały pomysł. Otóż to postanowił NAGRAĆ WSZYSTKIE IMPREZY NA BARCE I WYDAĆ PŁYTĘ. Uau. Bardzo miło.

Do tematu podszedł poważnie i profesjonalnie, dzięki czemu powstał kawał świetnego materiału. W tej chwili chłopaki (chyba ósmego dnia tygodnia?) materiał obrabiają, miksują i poddają selekcji. Płyta, a nawet dwie mają się ukazać w przyszłym roku... Chyba że stanie się cud....

Tak czy siak piszę tu o tym, by przekazać dobrą nowinę. Dlaczego? Ano byśmy wspierali Tomka upierdliwymi pytaniami typu "no kiedy wreszcie będzie ta płyta, Stary" i dobrymi słowami typu "dobrze wyglądasz, jak na tydzień bez snu" ;) a przede wszystkim niech kolega czuje, że jesteśmy z nim i czekamy. Tak trzymać ;)
Sukcesów Tomku, pozdrowienia!Komentarze

Popularne posty