COACHELLA - festiwal #1 na świecie!

Gdybym miała w tej chwili wybrać miejsce na świecie gdzie mogłabym się przeteleportować, to byłaby to Kalifornia!!! To właśnie tam, na najbardziej wysuniętym krańcu pustynnej Doliny Coachella, rozpoczyna się dziś festiwal Coachella Valley Music and Arts Festival!!!!!!!!!!!!!!! 
Od 1999 roku w kwietniu to miejsce wypełniają dziesiątki, jak nie już setki tysięcy ludzi, którzy przybywają aby przez 3 dni oglądać występy swoich idoli w wyjątkowej atmosferze stworzonej przez artystyczne instalacje. Miłość, radość, upał, gra faktur, kolorów i świateł, muzyka i niezwykłe krajobrazy.... Ten festiwal to istny fajerwerk pozytywnej energii! 
Pocieszam się jedynie, że gdybym tam była to bym umarła z rozdarcia. Koncerty odbywają się w tym samym czasie na 6 scenach, a przecież jeszcze trzeba kogoś zgubić, kogoś znaleźć, poznać, pospać, poopalać, podjeść.... Po prostu nie sposób zobaczyć nawet połowy.... ale niestety dla mojej rozpaczy, a stety dla uczestników festiwal odbywa się w dwóch turach. Tak więc czego uczestnicy nie zobaczą między 12, a 14 kwietnia to mogą obejrzeć tydzień później - w dniach 19-21 kwietnia.... 
Nie będę wymieniać kto tam wystąpi, widać na lineupie, że łatwiej byłoby napisać kogo nie będzie.... Oto lista zespołów "must see" magazynu SPIN:
http://www.spin.com/articles/coachella-2013-festival-preview-must-see-acts
A dla bardziej zainteresowanych tutaj dokładna rozpiska:


Magazyn SPIN ma dla takich biedaków jak ja, mały prezent na otarcie łez. Tak więc ocieram łzy i ściągam za free ten mixtape obiecując sobie, że przed emeryturą któryś festiwal Coachella zaliczę ;):
Po przesłuchaniu piosenek stwierdzam, że najbardziej w moim klimacie jest ten kawałek:
W tym roku był oczywiście też Sugar Man! Więcej zdjęć muzyków tutaj:

strony:

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty