Poradnik dla samotnych kobiet


Jeśli jesteś kobietą i nie możesz znaleźć partnera to może robisz coś źle? Oto kilka rad, z którymi samotne kobiety powinny zapoznać się przed randką - rok 1938.
Ubieraj się w swoim buduarze żeby nie kusić. Bądź gotowa jak "randka" przyjedzie żeby nie musiał czekać. Powitaj go uśmiechem.
Mężczyźni nie lubią dziewcząt, które pożyczają ich chusteczki i brudzą je szminką. Poprawiaj make up w ukryciu, gdzie on nie będzie cię widział.
Jeżeli musisz, noś biustonosz. Nie podciągasj pasków i uważaj żeby pończochy nie były pomarszczone.
Beztroskie kobiety nigdy nie prowokują mężczyzn. Nie rozmawiaj podczas tańca kiedy zostaniesz poproszona. 

 Nie siadaj w dziwnych pozycjach i nigdy nie wyglądaj na znudzoną, nawet jeśli jesteś. Uważaj - jeśli żujesz gumę (nie polecane) - rób to po cichu i z zamkniętymi ustami.

Nie używaj lusterka w samochodzie żeby poprawić makijaż. Mężczyzna potrzebuje go do prowadzenia samochodu i bardzo się denerwuje jeśli musi odwracać głowę żeby zobaczyć co jest z tyłu. 
Nie bądź sentymentalna, ani nie mów rzeczy, o których wiesz, że on nie chciałby rozmawiać. Nie graj na jego emocjach. Mężczyźni nie lubią łez - zwłaszcza w miejscach publicznych.
Nie spoufalaj się ze swoją "randką" zachowując się w miejscu publicznym wobec niego pieszczotliwie. Otwarte okazywanie uczuć jest w złym tonie i zazwyczaj go zawstydza albo poniża.    
Nie spoufalaj się z szefem knajpy rozmawiając o tym, jak było wesoło kiedy byłaś tu poprzednim razem z innym mężczyzną. Mężczyźni zasługują i pragną twojej całkowitej uwagi
Nie rozmawiaj demonstracyjnie z innymi mężczyznami. Miarka się przebierze. Są duże szanse, że mężczyzna więcej do Ciebie nie zadzwoni. 
Nie rozmawiaj o ubraniach, ani nie opisuj mężczyźnie swojej najnowszej sukni. Dogadzaj i pochlebiaj swojemu partnerowi poprzez rozmawianie na tematy, na które on chce rozmawiać.
Nie pij za dużo, mężczyzna oczekuje, że zachowasz swoją godność do końca wieczoru. Picie sprawia, że niektóre kobiety wydają się mądrzejsze, ale większość staje się bezmyślna.
Ciekawe czy dziś dałoby się napisać taki poradnik.... Jakieś propozycje??? wpisujemy w komentarzach ;)
źródło:

Komentarze

Popularne posty