Plan na dziś - Warszawo

Klipomania już dziś! Atakujemy ostro, a tymczasem często słyszę pytanie - "ale o co chodzi?". Formuła cały czas ewoluuje, a na dzień dzisiejszy przedstawia się następująco:

Klipomania atakuje w wirtualu i realu. Przedstawiamy niezależne produkcje muzyczne, krótkie formy filmowo-muzyczne, świeże spojrzenie na dźwięk i obraz - grono wizjonerów, mejkerów i fascynatów - ogląda wizje, robi rewizje i dobrze się bawi... 
Na youtubie wrzucamy zajawki i zgrywki z naszych spotkań.
Na facebooku wspieramy premiery i wymieniamy ciekawe klipy. 
"Na żywca" w klubie "Znajomi Znajomych" przedstawiamy PREMIERY klipów, filmy, koncerty, reportaże itp... Wieczory wzbogacamy o spotkania z autorami i występy na żywo....


kanał youtube - KLIPOMANIA atakuje!


Atmosfera nie do podrobienia. W powietrzu krążą twórcze force. Członkowie mają doświadczenie w dziennikarstwie, promocji, reżyserii i prowadzeniu klubu... więc jest dość profesjonalnie ;)
Do zobaczenia dziś wieczoremAutor klipu - Paweł Wudarczyk ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Obecnie pracuje w telewizji Polsat. Klip "Błąd" jest jego debiutem w dziedzinie teledysku.


Zespół PLAN to energetyczna dawka Rock'n'Rolla, Grunge'u i NuRocka zwana przez zespół Mrock'n'Rollem. Grupa powstała wiele lat temu i składa się z członków takich zespołów jak: B.E.T.H., Kabanos, Noko, Al Sirat, Hedfirst, czy Antigama ale ostateczny skład wyłonił się w 2010 roku, a z początkiem 2011 odbyły się pierwsze koncerty.
Osiągnięcia:
- występ na festiwalu Opole 2012
– pierwsze miejsce na Rock Open Air Festiwal 2011 w Siedlcach.
– Zakwalifikowanie się do programu Must Be The Music 2 i wejście do półfinału.
– Koncert na mistrzostwach świata w skokach motorowych Night Of The Jumps w Ergo Arenia w Gdańsku.

http://www.planmusic.pl/
http://www.facebook.com/PLAN.mrockandroll
http://www.myspace.com/plantacjaKomentarze

Popularne posty