Klipomania atakuje! z zaskoczenia, ha!

Więcej o projekcie KLIPOMANIA atakuje!, który współtworzę, napiszę w oddzielnym poście. Dziś zapraszam na kolejną edycję tej imprezy. Wieczór zapowiada się ciekawie - Nina Nu to interesujący projekt, będą niespodzianki i.... tak zwana połówka barowa! Niezły rabat dla maniaków KLIPO.


Dj Electhrobbeat zaprezentuje remixy pochodzące z albumu Niny Nu pt. „Szepty”, który ukaże się na rynku 28.05.201 
próbka tutaj: 
http://soundcloud.com/nina-nu/nina-nu-niewidzialni

Zapraszamy,
EKIPA Klipomanii

Klipomania atakuje! z zaskoczenia, strona z info tu do polubienia:
http://www.facebook.com/KLIPOMANIAatakuje

Michał Jaskulski, autor klipu "Kochanie", za klip pt. “Czyste szaleństwo” - został nagrodzony na festiwalach w Los Angeles i Kanadzie, oraz nominowany do Grand Prix festiwalu Yach Film. Jego prace były również prezentowane na wielu europejskich festiwalach w tym I’ve Seen Films Rutgera Hauera we Włoszech.
więcej:  

Nina Nu/Szepty to przedsięwzięcie artystyczne, którego liderką jest Nina Nu, i które stworzyła razem z Andrzejem Turczynowiczem oraz Pawłem Gawlikiem.
Piosenki zawarte na płycie „Szepty” to refleksyjne teksty autorstwa Niny Nu, z wyjątkiem „Ja Kilkunastoletnia” będącego piosenkową wersją wiersza Wisławy Szymborskiej. Ten niezwykle dojrzały muzycznie krążek możemy próbować zaszufladkować gdzieś pomiędzy balladą alternatywna i nowoczesną muzyką autorską. Ale Szepty to album dwupłytowy. Zawierać on będzie oryginalne wersje a także maxisingiel - Mixszepty z remixami wykonanymi przez Electhrobbeat’a. Obrazy ilustrujące każdy zakątek płyty namalował Krzysztof Skain May-wspaniała postać malarstwa symbolicznego. Oprawą graficzną zajął się Paweł Sky.

Na ostateczną formę albumu “Szepty” ma także ogromny wpływ udział gości i zarazem współkompozytorów: Marii Kulowskiej (wiolonczela akustyczna), Roberta Żelazko (puzon), Łukasza Korybalskiego (trąbka), Andrzeja Bonarka (programowanie), Janusza Tylmana (pianino) oraz Tomasza Dudy (saksofon, flet, klarnet).
Więcej: www.ninanu.art.pl

Komentarze

Popularne posty