SukceZ rodaków budujE rodakóW - Kasia Struss

Światowy sukces rodaka zachwyca i dodaje sił. Adam Małysz uniósł naszą dumę narodową pod niebiosa. Polska modelka robiąca światową karierę na pewno dodaje pewności siebie wielu dziewczynom starającym się odnaleźć w świecie mody. Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że to przecież tylko modelka i jedyne na co może jej kariera wpłynąć, to na nasz apetyt. A Małysz wpłynął na nasze loty? Nie, nie o to chodzi. Gigantyczny sukces, jaki odnosi na świecie Kasia Struss świadczy o tym w jaką udało jej się trafić machinę... i że odnajduje się w niej bez problemu - dziewczyna jest naprawdę pracowita, można powiedzieć, że "dobrze chodzi" ;). Do tego ma styl - w 2008 roku portal Vogue US uznał ją za najlepiej ubraną kobietę na ich gali.   


Kasia Struss, a właściwie Katarzyna Strusińska ma 25 lat i mieszka na Manhattanie. W 2010 roku znalazła się na liście 20 top modelek dekady wg. Vogue i znajduje się jako 13 na liście 50 top modelek świata. 
Jak większość światowych modelek zaczęła pracę w wieku 16 lat. Gdy spotkała właścicielkę Avant Models jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Po kilku miesiącach podpisała kontrakty z czołowymi agencjami w Londynie i Paryżu.

Jako pierwsza Polka wzięła udział w kampanii reklamowej Diora. Jej zdjęcia pojawiają się na okładkach pism na całym świecie.
Najnowszy kontrakt Kasi to współpraca z firmą Juicy Cuture (zdjęcie wyżej). Jeśli informacje w wikipedii są aktualne to dotychczas brała udział w kampaniach reklamowych marek: Miu MiuChloeAlberta FerrettiDolce & GabbanaGucciValentinoCostume NationalJil SanderKenzo,Prada – Car Shoes, Mulberry. Pojawiła się na wybiegach projektantów takich jak: PradaLouis VuittonMiu MiuVersaceRoberto CavalliFendiMarc JacobsViktor & RolfCalvin KleinDolce & GabbanaGucciGivenchyChanelChloeChristian DiorAlexander McQueen,BalenciagaJohn GallianoKenzo, Diesel, DKNYDonna KaranBurberry ProrsumAlessandro Dell'AcquaSonia RykielJulien MacDonaldYves Saint LaurentBalenciagaCostume NationalJil SanderSinha StanicJil StuartLoeweJens LaugesenAmanda WakeleyWunderkind.
Mi się spodobała jej sesja w lutowym wydaniu magazynu  

Harper's Bazaar

Fajoska sukienka! Malunki git! Podobno wydarzeniem jest zmiana na jej głowie - dotychczas była blond. W kwestii make upu i urody odsyłam na mojego drugiego bloga, którego prowadzę wraz z moimi fantastycznymi koleżankami - najlepszymi polskimi wizażystkami, Tak! Dziś dziewczyny opowiedzą o make upie Kasi.
Komentarze

Popularne posty