Sobota smaczna pod każdym względem

To, co działo się wczoraj wymaga telegraficznego skrótu, bo było tego tyle, że mogłabym pisać do jutra, a zaraz idę do kina. 


Najpierw jedzenie. Znowu muszę o jedzeniu. Tak, bo to było wielkie wydarzenie dla mojego podniebienia. Kolacja na Saskiej Kępie. Całe ściany knajpy są w fototapetach przedstawiających jakiś chyba las liściasty, ale głowy sobie nie dam uciąć. Mogła to być równie dobrze powiększona rucola. Hee? Hee. Tak tak - właśnie tak się nazywa ta knajpa. Wnętrze bardzo przyjemnie, obsługa miła, winko ok, a jedzenie... poezja!A jednak las liściasty... ok, to dobrze zapamiętałam.Te krewetki tygrysie z w sosie z cebulą, papryczkami chilli, i serem będę wspominać jeszcze przez tydzień albo nawet dwa.Warto wybrać się tu na randkę - ten zielony kolor jest naprawdę twarzowy... Na dobrym tle człowiek dobrze wypada i milej się robi i łatwiej ... ;) Oczywiście nie na pierwszą randkę, bo to jest pizzeria - na Boga! Co potem człowiek potencjalnym dzieciom powie - wiesz kochanie, tata i mama na pierwszą randkę poszli do pizzerii... Chociaż, czepiam się. Co na to Włosi??? Poza tym wszystko zależy od kontekstu i  konwencji. To elegancka knajpa i romantyczna trochę też i taka niezobowiązująca w razie gdyby nic nie wyszło.

Tak więc na randki i krewetki w Trattorii polecam!


http://www.facebook.com/TrattoriaRucola?sk=infoOpis
Prawdziwa włoska kuchnia domowa. Wspaniałe włoskie wina w przystępnej cenie. Wyłącznie oryginalne składniki najwyższej jakości. Niepowtarzalny wystrój wnętrza i przyjemna atmosfera. Zapraszamy serdecznie!!!
Adres
Numer telefonu
226161259
Strona internetowa
Status
Otwarte do 22:00.
Godziny
Pon - Niedz.:12:00-22:00


.....cdn dziś w nocy!


Komentarze

Popularne posty